Muokataan sivua Emacs
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 121: | Rivi 121: | ||
|'''C-x C-f''' | |'''C-x C-f''' | ||
|Avaa tiedosto | |Avaa tiedosto | ||
|- | |||
|'''C-x C-s''' | |'''C-x C-s''' | ||
|Tallenna tiedosto | |Tallenna tiedosto | ||
|- | |||
|'''C-x C-w''' | |'''C-x C-w''' | ||
|Tallenna tiedosto nimellä | |Tallenna tiedosto uudella nimellä | ||
|- | |||
|'''C-x s''' | |'''C-x s''' | ||
|Tallenna kaikki tiedostot | |Tallenna kaikki tiedostot |