Muokataan sivua Versionhallintapalvelut
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 36: | Rivi 36: | ||
| {{kyllä|ei}} | | {{kyllä|ei}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| [https://gitorious.org/ Gitorious] | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{ei}} | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{kyllä|ei}} | |||
| [[git]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [https://savannah.gnu.org/ GNU Savannah] | | [https://savannah.gnu.org/ GNU Savannah] |