Muokataan sivua Versionhallintapalvelut
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 20: | Rivi 20: | ||
| {{kyllä|ei}} | | {{kyllä|ei}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| [https://www.codeplex.com/ CodePlex] | |||
| {{kyllä}} | |||
| | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{ei}} | |||
| {{kyllä|ei}} | |||
| Microsoftin ylläpitämä | |||
|- | |- | ||
| [[GitHub]] | | [[GitHub]] | ||
Rivi 83: | Rivi 91: | ||
| {{ei}} | | {{ei}} | ||
| {{ei}} | | {{ei}} | ||
|- | |||
| CodePlex | |||
| {{ei}} | |||
| {{ei}} | |||
| {{ei}} | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{kyllä}} | |||
|- | |- | ||
| GitHub | | GitHub | ||
Rivi 142: | Rivi 159: | ||
| {{kyllä}} | | {{kyllä}} | ||
| {{ei}} | | {{ei}} | ||
|- | |||
| CodePlex | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{kyllä}} | |||
| {{kyllä}} | |||
|- | |- | ||
| GitHub | | GitHub | ||
Rivi 170: | Rivi 192: | ||
==Lopetettuja== | ==Lopetettuja== | ||
* [https://code.google.com Google Code] oli Googlen ylläpitämä versionhallintapalvelu. | * [https://code.google.com Google Code] oli Googlen ylläpitämä versionhallintapalvelu. Google Coden julkiset projektit ovat vielä luettavissa. | ||
* [https:// | ** [https://code.google.com/p/support/wiki/ReadOnlyTransition code.google.com/p/support/wiki/ReadOnlyTransition] | ||
[[Luokka:Verkkopalvelut]] | [[Luokka:Verkkopalvelut]] |