Ero sivun ”Assembly Summer 2011” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
→Halukkaat päivystäjät
Vpv (keskustelu | muokkaukset) |
|||
(4 välissä olevaa versiota 4 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 47: | Rivi 47: | ||
| Fedora-levyjä | | Fedora-levyjä | ||
| vpv | | vpv | ||
| | | Levyt ovat tulleet, vpv tuo Areenalle varmaankin torstai-iltana. | ||
|- | |- | ||
| Muita CD-levyjä? | | Muita CD-levyjä? | ||
Rivi 105: | Rivi 105: | ||
| to 12:00 | | to 12:00 | ||
| su iltapäivä | | su iltapäivä | ||
| robosota kiinnostais | |||
|- | |||
|[[Käyttäjä:Ninnnu|Ninnnu]] | |||
| ninnnu a gmail.com | |||
| | | | ||
| to 12:00 | |||
| su iltapäivä | |||
| 4k, gamedev, ehkä 64k-compot ois kiva nähdä | |||
|- | |||
|[[Käyttäjä:skfin|skfin]] | |||
| skfin [at] tpnet.fi | |||
| | |||
| to 19:00 | |||
| su iltapäivä | |||
|- | |||
|[[Käyttäjä:vpv|vpv]] | |||
| vpvainio [at] iki.fi | |||
| | |||
| to illalla | |||
| su iltapäivä | |||
| To ja pe töissä jonnekin klo 17:ään asti. Keikat olis kiva nähdä. | |||
|} | |} | ||