Ero sivun ”Malline:Ehkä” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
ei muokkausyhteenvetoa
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|- | |- | ||
! !! Tuettu [[Ubuntu]]-versio | ! !! Tuettu [[Ubuntu]]-versio | ||
|- | |||
| 14.04 LTS || {{ehkä|osittain}} | |||
|- | |||
| 14.10 || {{ei}} | |||
|- | |||
| 15.04 || {{ei}} | |||
|- | |- | ||
| 15.10 || {{ei}} | | 15.10 || {{ei}} |