Ero sivun ”Malline:Suorituskyvyn mittaus” versioiden välillä

Siirry navigaatioon Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa
pEi muokkausyhteenvetoa
 
(6 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä)
Rivi 3: Rivi 3:
| style="background:#526BB3; color:#FFFFFF; text-align:center" colspan = 2 |{{vkm|white|white|nimi=Suorituskyvyn mittaus}} [[Tiedosto:Fxemoji_u1F5A5.svg|15px]] '''[[Tietokoneen suorituskyvyn mittaus|<span style="color:white;">Suorituskyvyn mittaus</span>]] ohjelmistoja</span>'''
| style="background:#526BB3; color:#FFFFFF; text-align:center" colspan = 2 |{{vkm|white|white|nimi=Suorituskyvyn mittaus}} [[Tiedosto:Fxemoji_u1F5A5.svg|15px]] '''[[Tietokoneen suorituskyvyn mittaus|<span style="color:white;">Suorituskyvyn mittaus</span>]] ohjelmistoja</span>'''
|- align = left
|- align = left
! style="font-size:90%; background:#526BB3; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Näytönohjaimet'''&nbsp;
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Näytönohjaimet'''&nbsp;
| style="font-size:90%; | [[Phoronix Test Suite]]  
| style="font-size:90%; | [[Phoronix Test Suite]]  
|- align = left
|- align = left
Rivi 12: Rivi 12:
| style="font-size:90%; | [[Hardinfo]]
| style="font-size:90%; | [[Hardinfo]]
|- align = left
|- align = left
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Lämpotilat'''&nbsp;
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Lämpötilat'''&nbsp;
| style="font-size:90%; | [[Mangohud]]
| style="font-size:90%; | [[Mangohud]]
|- align = left
|- align = left
Rivi 18: Rivi 18:
| style="font-size:90%; | [[GLMark2]] | [[Glxgears]] | [[vkcube]] | [[Piglit]]
| style="font-size:90%; | [[GLMark2]] | [[Glxgears]] | [[vkcube]] | [[Piglit]]
|- align = left
|- align = left
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Internet nopeudet'''&nbsp;
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Laitteiston tarkkailu, lämpötilat'''&nbsp;
| style="font-size:90%; | [[psensor]] | [[indicator-sensors]]
|- align = left
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Tilankäyttö, levyt'''&nbsp;
| style="font-size:90%; | [[Baobab]] | [[ncdu]]
|- align = left
! style="font-size:90%; background:#8CA2E2; color:#ffffff;" | &nbsp;'''Internet nopeuden testaus'''&nbsp;
| style="font-size:90%; | [[speedtest-cli]]
| style="font-size:90%; | [[speedtest-cli]]
|}
|}