Ero sivun ”Linux.fi:Hiekkalaatikko” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
| Rivi 15: | Rivi 15: | ||
|- | |- | ||
| FreeBSD | | FreeBSD | ||
| {{kyllä|- | | {{kyllä}} | ||
|- | |||
| OS X | | OS X | ||
| {{ei|- | | {{ei}} | ||
|- | |||
| Windows | | Windows | ||
| {{ei}} | | {{ei}} | ||
Versio 4. syyskuuta 2019 kello 16.57
Voit kokeilla Linux.fin muokkaamista muokkailemalla vapaasti tätä sivua.
if [ -z "" ]; then
echo "test"
fi
Kyllä/ei testaustaulu
| UNIX | |
|---|---|
| Linux | kyllä |
| FreeBSD | kyllä |
| OS X | ei |
| Windows | ei |
vieläkö toimii 123456